Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce v okolí

Akce v okolí


Výroční koncert Oliverovy dálky - 25 let od založení kapely

Datum konání
Typ

Je to výroční koncert Oliverovky - 25 let od založení kapely. Kromě zmíněných skupin zahraje taky stará sestava Oliverovky z devadesátek - s Céčkem, Pepou a Ošem. Oživíme nejstarší songy jako například Smutek, Co se dá dělat, Navždycky a další.

Více

ČECHOMOR

Datum konání
Typ

Skupina Čechomor získala své příznivce i respekt kritiků především nápaditým aranžmá a osobitou interpretací hudby, jejímž základem byly a jsou české a moravské lidové písně. Od přelomového roku 2001, kdy Čechomor získal tři ceny Anděl (jako skupina roku, za album Proměny i za stejnojmennou skladbu), je neodmyslitelnou součástí české populární hudby.

Více

TOUR 2019

Datum konání
Typ

V rámci podzimního turné vystoupí kapela Harlej v čele s Tomášem Hrbáčkem. Jako speciální host turné vystoupí Komunál.

Více

Datum konání
Typ

Více

Sendwitch a hosté - Opilé noci Tour - Kutná Hora

Datum konání
Typ

Po úspěšném jarním ,,Nahoru dolu Tour,, vyráží Sendwitch na další klubové tour, které nese název ,,Opilé noci tour,,. Jedna ze zastávek je právě v Kutné Hoře. Jako speciální hosté vystoupí kapely Checkpoint a Katka Rejmonová s kapelou. Předprodej v síti GoOut - SENDWITCH Web: https://sendwitch-band.com Facebook: https://www.facebook.com/sendwitch/ Instagram: #sendwitch_official Bandzone: https://bandzone.cz/sendwitchmusic ►https://www.youtube.com/watch?v=5VGkRESqciw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3eerq0C-nfEfti5C73UK1fw0tHt76YErg8b9BWpsbyRU2syCLYCklV-Fw CHECKPOINT Web: http://cpband.cz Facebook: https://www.facebook.com/CheckPointCZ/ Instagram: #checkpoint_official Bandzone: https://bandzone.cz/checkpoint ►https://www.youtube.com/watch?v=IEbNrJpPrAU KATKA REJMONOVÁ A KAPELA Facebook: https://www.facebook.com/katka.rejmonova.kapela/ Instagram: #katerina_rejmonova ►https://www.youtube.com/watch?v=nh1x8H1573w Těšíme se na vás.

Více

Vláčky v muzeu

Místo
Palackého náměstí 2, 29441 Dobrovice
Datum konání

Dobrovická muzea vás zvou na modulovou železnici klubu Zababov.

Více

Premier

Datum konání
Typ

Exkluzivní podzimní turné kapely PREMIER, která vletěla na hudební scénu nesmrtelným hitem HROBAŘ. Kapela krom megahitů HROBAŘ, NEJSI, BARVIČKY apod. přijíždí především představit pecky z nového labelu HLASOLAMY.

Více