Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce v okolí

Akce v okolí


MET in HD: Valkýra

Místo
Havířská 403, Kutná Hora-Vnitřní Město, 28401 Kutná Hora
Datum konání

Opera R. Wagnera.

Více

Báječné včely

Místo
náměstí Míru 54, 27601 Mělník
Datum konání

Výstava fotografií s tématikou včel a včelařských pomůcek Ing. Alice Žežulkovéa Ing. Martina Nezbedy v kavárně Regionálního muzea Mělník.Včely jako krásný, dokonale fungující organismus, který zapadá do běhu přírody. Autoři Vás svými pohledy přenesou do světa včel, jejich detailů a barevné, nektarodárné flory. 23. 4. od 17:00 hodin se koná přednáška autorů fotografií. Jaké přínosy mají včely a včelí produkty pro zdraví člověka? Jak použít včelí produkty v domácnosti? Na přednášce budou přítomny i živé včely v proskleném úlu a ochutnávka medu. Vstup volný.

Více

Velikonoční jarmark v muzeu

Místo
náměstí Míru 54, 27601 Mělník
Datum konání

Tradiční řemeslný jarmark ve všech prostorách muzea s dílničkami pro děti a ukázkou lidových řemesel 9:00 - 17:00 hodin.

Více

Velikonoční muzeum

Místo
Palackého náměstí 2, 29441 Dobrovice
Datum konání

Dobrovická muzea vás zvou na akci: Velikonoční muzeum. Těšit se můžete na ochutnávku velikonočních pokrmů, prodej cukroví, farmářských produktů a další..

Více

32. Jarní setkání v Kolíně

Vážení členové Mercedes-Benz klubu Česká republika a příznivci značky Mercedes-Benz, dovolujeme si Vás pozvat do Kolína. Součástí setkání je tedy možnost nabídnout k prodeji svůj vůz nebo náhradní díly k našim miláčkům. Na Vaši nabídku můžeme též upozornit při komentovaných vstupech. Předběžný program: Sobota 20. dubna 2019 8:00 – 9:00 Registrace účastníků 9:00 Zahájení setkání 9:00 – 12:00 Výstava vozidel 12:00 Předání pamětních listů města Kolína statutárním zástupcem města Kolína 12:30 Start spanilé jízdy 13:00 Příjezd do areálu zámku v Ratboři 13:00 - 14:00 Oběd, prohlídka prostor zámku 15:00 - Vyhlášení výsledků 16:30 Ukončení setkání Místo setkání: Karlovo náměstí v Kolíně Startovné připravujeme:člen MBK ČR ... 250,- Kčnečlen MBK ČR ... 400,- Kčděti do 150 cm zdarma Podstatnou část nákladů na akci hradí z rozpočtu Mercedes-Benz klub ČR V ceně startovného : catering včetně nealko pití (káva, čaj, neal pivo...) v Kolíně na náměstí oběd v zámecké restauraci (pití si hradí každý sám) vstupné na prohlídku zámku zajímavé ceny pro vítěze POZOR: Všechna vozidla účastnící se srazu musí mít platné doklady (při registraci proběhne zběžná kontrola) Ředitel akce: Mgr. Petr Schweiner Předseda komise soutěže elegance: MUDr. Jaroslav Větvička Pro veřejnost je vstup zdarma.

Více

Otevírání turistické sezóny s Míšou a IV. Vodácký festival

Datum konání

Město Zruč nad Sázavou vás zve 20. 4. 2019 na Otevírání sezóny s Míšou a IV. Vodácký festival. Děti se mohou těšit na zámeckou minidiskotéku s Míšou Růžičkovou, jízdu na poníkovi a tvůrčí dílny. Dospělé pak potěší vystoupení dětí ze Zručských škol a školek, otevření všech zámeckých expozic a stánky se suvenýry a občerstvením.

Více

Středočeský železniční den

Jízdy parních vlaků, doprovodný program

Více

Den Země v skalním obydlí Lhotka

Místo
Lhotka
Datum konání

Oslavte s námi Den Země! Komentovaná prohlídka skalního obydlí ve Lhotce u Mělníka a program s ornitologem- ukázka odchytu a kroužkování ptactva…

Více