Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Okolí obce > Akce v okolí

Akce v okolí


Pohádkový pobyt pro rodiče s dětmi v Krkonoších

Místo
5. května 194, 27711 Neratovice
Datum konání
Typ

Více

Sportovní pobyt pro maminky s dětmi na Šumavě

Místo
5. května 194, 27711 Neratovice
Datum konání
Typ

Více

"Příměstský sportovní tábor" v Měšicích u Prahy

Místo
5. května 194, 27711 Neratovice
Datum konání
Typ

Více

Fenomén Kinder

Místo
náměstí Míru, Mělník
Datum konání

Výstava souborů pohádkovývh a filmovývh postaviček nejen z Kinder vajíček + ukázky z historických katalogů ve spolupráci s malou sběratelkou Sofií Krejčířovou a její maminkou v kavárně muzea.

Více

Svět kostiček

Místo
náměstí Míru, Mělník
Datum konání

Výstava modelů ze stavebnice Lego® s hernou. Dominantou výstavy bude diorama města s kolejištěm a pohyblivými vlakovými soupravami. Dále se představí sbírka vybraných továrních setů, novinky z posledních let, filmová tvorba, válečná zóna robotů z edice Lego Bionicle a další exponáty. Pro nejmenší stavitele bude ke shlédnutí část rozsáhlé sbírky kousátek, chrastítek, kostiček, minifigů a hraček z dnes již nevyráběné edice Lego Baby Primo. Pro děti bude připraven dětský koutek s kostkami Lego Duplo® a Lego Classic®. Návštěvníci si mohou také v pokladně výstavy zakoupit vybrané druhy nových stavebnic Lego za skvělé ceny. Vernisáž se koná 20. 6. od 17:00 hodin ve velkém sále muzea.Návštěvníci se mohou těšit na setkání s autorem modelů a zakladatelem projektu Svět kostiček Ing. Arch. Petrem Šimrem Ph.D.

Více

Pátrej, detektive!

Místo
Palackého náměstí 2, 29441 Dobrovice
Datum konání
Typ

Dobrovická muzea vás zvou na prázdninový program pro děti: Pátrej, detektive!

Více

Zámek Mníšek připravuje Časohled

Místo
náměstí F. X. Svobody, Mníšek pod Brdy
Datum konání
Typ

Nová akce pro rodiny s dětmi se připravuje na zámku Mníšku pod Brdy. V sobotu 6. 7. se můžeme těšit na Časohled aneb historií tam a zpět. Na programu je bitva o hrad, šermířská a taneční vystoupení, ochutnávky polních kuchyní, barokní piknik, ukázky zbraní a střelby, kostýmů a uniforem a vojenská ležení od středověku po 20. století. V zámku budou otevřeny prohlídky pro děti, výtvarná dílna, vyhlídka ve věži a v podkroví zajímavá výstava o vojsku a četnictvu za první republiky, kde uvidíte starou plynovou masku, dobové uniformy nebo původní reklamy a plakáty.

Více