Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Půjčky pro živnostníky ze Středočeského kraje

Půjčky pro živnostníky ze Středočeského krajeStředočeští živnostníci mohou začít žádat kraj o bezúročnou půjčku na řešení dopadu koronaviru!

Od středy 13. května mohou středočeští podnikatelé z celého území kraje žádat o bezúročnou návratnou půjčku, která jim pomůže řešit současnou krizovou situaci. Středočeský kraj ji poskytne živnostníkům se sídlem ve středních Čechách, na které měla pandemie koronaviru nepříznivý ekonomický dopad, a kteří splní všechny stanovené podmínky. Maximální výše podpory je 50 tisíc korun, a co je důležité, podnikatelé ji mohou začít splácet až za rok, v červnu 2021. Půjčka musí být splacena nejpozději do 15. března 2024. Při podávání žádosti nerozhoduje den a pořadí, žádosti se přijímají do 30. června 2020. Středočeský kraj zatím na tento program vyhradil 2,75 mld. Kč.

Žádosti se podávají prostřednictvím webové stránky:                                                            http://pujckazivnostnikum.kr-stredocesky.czStředočeský kraj půjčky pro živnostníky.html